Studio

MIA studio to zespół dyplomowanych architektów krajobrazu. Projektowanie ogrodów, tarasów, przestrzeni publicznych oraz elementów małej architektury to obszar działania zespołu młodych artystów. Architekci rozszerzali swoje umiejętności wykonując projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Niemczech i Portugalii. Nieustanne poszukiwania optymalnych rozwiązań, odwoływanie się do potrzeb klientów, nowoczesnych trendów oraz funkcjonalności sprawiają, że projekty MIA studio mają unikalny charakter. Projektanci są laureatami wielu konkursów architektonicznych, które dodają im skrzydeł. W projektowaniu stawiają na potrzeby człowieka, kontakt z naturą oraz podniesienie komfortu życia. Architektura krajobrazu w połączeniu z ciekawością świata daje im niepohamowane możliwości w zmienianiu mikro i makro przestrzeni.
KREACJA PRZESTRZENI | DBAŁOŚĆ O DETALE | WZBOGACANIE WRAŻEŃ | MIA studio

Poznaj nasz zespół

Magda Filipiak-Gałecka

Architekt krajobrazu

Jeśli komuś nie schodzi uśmiech z twarzy, to właśnie Magdzie. Jej inwencji twórczej towarzyszą niezliczone ilości kubków herbat, a czas projektowania pochłania ją w stu procentach. Pełna energii oraz kolorowych pomysłów. Jest wzorem kontaktu z klientem, o czym świadczą liczne projekty spełniające wymagania zainteresowanych.

Iwona Zielińska

Architekt krajobrazu

Zmysł techniczny w naszym biurze. Zwolenniczka prostych form oraz nowoczesnej architektury na poziomie planowania przestrzeni miejskich. Lubi wyzwania, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prywatnie ceni sobie dobry film i podróże, które inspirują ją do projektowania.